radca prawny Monika Orłowska, Kancelaria Radcowska, ul. Batalionów Chłopskich 6, 26-600 Sandomierz (+48) 530 892 582 kancelaria@radca-sandomierz.pl Data i godzina wizyty w kancelarii ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

KIM JESTEM

406357_10150464246144912_855557563_nJestem radcą prawnym
z doświadczeniem prokuratorskim, adwokatem nie wykonującym zawodu, chrzestną mamą dwóch cudownych córek chrzestnych i przedsiębiorcą.

Na to, kim jestem dzisiaj i jak mogę pomagać zgłaszającym się do mnie Klientom, złożyło się szereg zdarzeń, przypadków i doświadczeń.

Historia zatrudnienia ->
Odbyte kursy i szkolenia ->
Prowadzone, szkolenia, wystąpienia, wybrane publikacje ->

Te wszystkie doświadczenia, pozwalają mi rozumieć problemy zgłaszających się do mnie Klientów
i proponować im jak najlepsze rozwiązania.

Radcą prawnym zostałam trochę z przypadku. Dzięki temu przypadkowi mam szczęście wykonywać jeden z najlepszych zawodów na świecie.

Po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie wybrałam aplikację prokuratorską i z zawodem prokuratora wiązałam swoją przyszłość.

Ściganie przestępców, obrona pokrzywdzonych – to była moja misja, moja pasja. Byłam przekonana o słuszności wyboru swojej drogi zawodowej i z radością występowałam przed sądem. W styczniu 2007 roku miałam jednak wypadek. W jego wyniku jestem niepełnosprawna i poruszam się na wózku inwalidzkim.

To dlatego zostałam radcą prawnym. Jako radca prawny chronię interesy osób, które zwracają się do mnie o pomoc. Z tą sama pasją, z jaką kiedyś broniłam porządku prawnego, teraz bronię praw moich klientów.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: