KIM JESTEM

Jestem radcą prawnym z doświadczeniem prokuratorskim, adwokatem nie wykonującym zawodu, przedsiębiorcą – mam nadzieję, że coraz lepszym i matką chrzestną dwóch cudownych córek chrzestnych.

Mam wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych.

Blisko 20 lat doświadczenia w udzielaniu pomocy prawnej, pozwala mi rozumieć problemy zgłaszających się do mnie osób i proponować im najlepsze dla nich rozwiązania.

Jako radca prawny chronię interesy tych, którzy zwracają się do mnie o pomoc. Z tą samą pasją, z jaką kiedyś, pełniąc obowiązki prokuratora broniłam porządku prawnego – teraz bronię praw moich klientów.

Specjalizuję się w pomocy prawnej, mającej na celu wspieranie rodziny na każdym etapie jej trwania i rozwoju. – Począwszy od momentu jej powstania (zawarcie małżeństwa, umowy majątkowe małżeńskie, wybór małżeńskich ustrojów majątkowych), poprzez kolejne etapy rozwoju (ochrona majątku, nieruchomości, zasiedzenie, windykacja należności, zobowiązania, zatrudnienie), aż po etap zmiany pokoleniowej (postępowanie spadkowe).

Przykłady prowadzonych spraw – zobacz ZAKRES USŁUG

Sposób realizowania pomocy prawnej – zobacz JAK POMAGA

Dodaj komentarz